На Одещині знайдено тіло депутата, поруч була записка: відомі перші деталі

Новини

У неділю, 22 жовтня, було знайдено тіло депутата з Одеської області – він представляв політичну партію “Довіряй справам”.

У Одеській області виявили тіло Василя Тимофєєва, депутата Шабівської сільської ради. За попередніми даними, чоловік помер від самогубства, залишивши передсмертну записку, в якій просив “нікого не обвинувачувати” у своїй смерті. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Василь Петрович Тимофєєв став депутатом сільської ради у селі Шабо, що в Білгород-Дністровському районі, в 2020 році. Він представляв політичну партію “Довіряй справам” в одеській обласній організації.

За повідомленнями ЗМІ, у неділю, 22 жовтня, ввечері депутат вчинив самогубство, вистріливши собі в голову з незареєстрованого пістолета. Чоловікові було 51 рік. На місці події знайшли передсмертну записку, в якій Тимофєєв прохав не звинувачувати нікого у своїй смерті.

Місцеві мешканці повідомили журналістам, що чоловік зіткнувся з алкогольними проблемами протягом певного періоду. Правоохоронні органи вже розслідують усі обставини цієї трагедії.

Варто також нагадати, що українські правоохоронці тим часом розслідують смерть колишнього глави Херсонської обласної державної адміністрації, Геннадія Лагути, як можливий випадок самогубства. Екс-чиновник помер у віці 49 років в одній із лікарень в Києві 17 вересня.

Херсонський політик Віталій Богданов припустив, що Лагута міг покінчити життя самогубством, оскільки перед смертю він придбав в аптеці велику кількість таблеток.

Джерело: Думська.