На ранок! Радісна звістка: екстрено зі США – перевершили себе! Шалена допомога, браво!

Новини

Українським військовим передали майже все необхідне для контрнаступу. Але готується ще один пакет військової допомоги.

Сполучені Штати Америки передали Україні майже всю військову допомогу, про яку просила українська влада. Зокрема, йдеться про озброєння, яке потрібне для початку українського контрнаступу. presentnews

Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі під час брифінгу в понеділок, 1 травня, розповіла у Twitter американська журналістка Лора Келлі.

У той же час Кірбі анонсував черговий пакет військової допомоги для українських військових від США.

Представник американської Ради нацбезпеки зазначив, що Україна може потребувати не тільки додаткової зброї та обладнання, а й ресурсів для підготовки бойових підрозділів.

“Зовсім скоро ви побачите нові постачання з нашого боку”, – зазначив Кірбі.

Він також додав, що адміністрація президента США Джо Байдена продовжує розраховувати на підтримку Конгресу у питанні надання нових великих пакетів підтримки для захисту Україною своєї безпеки.

Раніше американський телеканал СNN наголошував, що Москва недостатньо готова до українського контрнаступу. Зазначалося, що довгоочікуваний контрнаступ України здається неминучим, і те, як кожна зі сторін готується, дуже красномовно говорить про її готовність. РФ зараз перебуває на стадії “бійки в барі перед закриттям”.

Російська окупантська армія, вважають американські аналітики, належною мірою не готова до наступу ЗСУ – в силу об’єктивних причин.

Довгоочікуваний контрнаступ України здається неминучим, і те, як кожна зі сторін готується, дуже красномовно говорить про її готовність, повідомляє американський телеканал СNN.

Москва зараз знаходиться на стадії “бійки в барі перед закриттям”. Після того, як ЗСУ звільнили Харків і Херсон, у Кремля було як мінімум сім місяців, щоб підготувати оборону наступної ймовірної мети українських атак ‒ Запорізької області.

Саме останні 72 години, вважають американські аналітики, можливо, найбільше продемонстрували недостатню готовність країни-агресора Росії до українського контрнаступу.

Британське видання The Guardian зазначало, що контрнаступ Збройних сил України стане вирішальним випробуванням для України. На успіх Сил оборони України впливатимуть фактори, що від них не залежать, зокрема – забезпечення боєприпасами та погодні умови.

Спершу був звільнений заступник міністра оборони РФ з питань тилу генерал Михайло Мізінцев (він же сумнозвісний як “М’ясник з Маріуполя”). Експерти вважають, що звільняючи ключових генералів за лічені дні до того, як армія окупантів зіткнеться з контрнаступом України, Москва тим самим посилає сигнал про те, що знаходиться в сум’ятті.

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що під час запланованого контрнаступу Україна матиме головне завдання – визволення всіх окупованих територій. За його словами, “найближчим часом усі побачать очікувані результати”.

Глава ГУР також погодився з оцінками офіційних осіб США, які висловлювали сподівання, що контрнаступ як мінімум дозволить українським воїнам покращити позиції.

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що під час запланованого контрнаступу Україна матиме головне завдання – визволення всіх окупованих територій.

За його словами результати усі зможуть побачити уже скоро. Про це він сказав в інтерв’ю американському телеканалу PBS.

“Найближчим часом усі побачать очікувані результати”, – наголосив очільник ГУР.

Також Буданов погодився з оцінками офіційних осіб США, які говорили про те, що мінімальним результатом контрнаступу українських військових може стати принаймні покращення позицій вздовж лінії фронту. Після цього захисники України зможуть бити по військовій логістиці російських загарбників на території окупованого Криму і в глибині Донбасу.