На Україну очікує перемога з поверненням Криму: історик назвав терміни повної капітуляції Росії

Новини

Росія програє війну проти України після наступу військ окупантів навесні, або навіть ще раніше, вважає російський історик Андрій Зубов.

Якщо Захід продовжить надавати Україні серйозну військову допомогу, а країна буде готова воювати, вже навесні або влітку 2023 року війна з Росією закінчиться перемогою Києва. Далі буде звільнення Криму, на яке може піти ще декілька місяців. Про це заявив російський історик і політолог Андрій Зубов.

В інтерв’ю Главреду він розповів про те, що війна Росії проти України повинна закінчитися перемогою України в поточному році. Ймовірно, це станеться навесні або влітку. Все залежить від військової допомоги Заходу і готовності українців битися.

“Якщо нинішні тенденції у вигляді рішучості України воювати і рішучості Заходу (а ширше – Рамштайнської коаліції) допомагати збережуться, то навесні – у березні-квітні (якщо не раніше) – війна закінчиться. Війна буде програна Росією або після весняного наступу, або до нього. За цим піде звільнення Криму, на що, можливо, буде потрібно ще декілька місяців. Але війна дійсно закінчиться в 2023 році – або навесні, або влітку”, – вважає Зубов.

За його словами, існує також варіант, за якого війна завершиться підписанням договору між Україною і Росією на умовах Києва.

“Безумовно, війна завершиться повною перемогою України і капітуляцією Росії, або ж якоюсь угодою, яка дозволить Україні відновити цілісність своїх кордонів. У разі підписання договору, російським військам, наприклад, дозволять спокійно піти з України, будуть обумовлені репарації…. Це м’яка форма договору, яка є кращою. Не тому, що я росіянин, а тому що завжди капітуляції передує дуже велика кров, коли люди б’ються до останнього патрона – це не потрібно ані Україні, ані Росії. Чим швидше Україна і Росія дійдуть згоди на умовах Києва, тим буде краще для обох сторін”, – підкреслив Андрій Зубов.