На Волині штаб-сержант 3мусив солдатів перерахувати йому 132 тис. грн: подробиці cкaндaлy

Новини

На суді підозрюваний провину визнав і розкаявся.

У Волинській області штаб-сержант шантажем змусив солдатів переказати йому 132 тис. грн. За це його засудили до іспитового терміну.tsn.ua

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду Волинської області.

Відомо, що підозрюваний від 2019 року служить в армії за контрактом. Його призначили на посаду командира відділення регламенту та ремонту систем динамічного захисту взводу спеціальних робіт ремонтної роти бронетанкового озброєння і техніки ремонтно-відновлювального батальйону.

За даними суду, він від 20.04.2022 до 24.08.2022 вимагав від солдатів переказувати гроші на його рахунок і рахунок сестри. Якщо б солдати не переказали йому кошти, він погрожував покарати їх за вживання алкоголю.

Відомо, що постраждалими є 9 солдатів, вони переказували штаб-сержанту по 10-15 тис. грн. Тривало це чотири місяці. Загалом військового звинуватили в заволодінні 132 тис. грн. 

На суді підозрюваний провину визнав і розкаявся. Він просив його суворо не карати та пообіцяв повернути гроші потерпілим.

Суд визнав штаб-сержанта винним за ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України. Його засудили до 1 року іспитового терміну. Позови про відшкодування коштів суд не розглядав.

Вирок суду / © Єдиний державний реєстр судових рішень