Найближчим часом піхота підніме прапор України в Донецьку, Луганську і Криму, – ​командувач Сухопутних військ ЗСУ

Новини

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський вважає, що найближчим часом українські піхотинці піднімуть прапор України над Донецьком, Луганськом та в Криму. Про це Сирський сказав 6 травня у відеопривітанні військовослужбовців із Днем піхоти, передають Патріоти України.

За його словами, вдалі контрнаступальні операції Сил оборони стали можливими завдяки чіткій дисципліні та професіоналізму піхотинців. “За останні роки війни ви продемонстрували, що навіть у найскладніших ситуаціях можливо переламати хід подій на власну користь. І навіть там, де ворог переважає чисельно, можливо відвоювати українську землю”, – зазначив Сирський.

Командувач Сухопутних військ зазначив, що піхота має мужність, витримку, відвагу та героїзм, і завжди перебуваєж там, де складно. “Впевнений, що в найближчий час українська піхота підійматиме український прапор над деокупованим Донецьком, Луганськом та в Криму”, – наголосив Сирський.

“Сьогодні свято не тільки Сухопутних військ, а й захисників територіальної оборони, десантно-штурмових військ, морської піхоти та всіх, хто пліч-о-пліч в окопах тримає лінію фронту, де точаться важкі бої”, – додав він.