Найважча зима для України: експерт розповів, що треба терміново зробити

Новини

Українцям потрібно розраховувати на те, що цьогорічна зима може буде дуже важкою та розробити сценарії дій.

Про це заявив генерал-лейтенант, колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко в ефірі Politeka Online.

Експерт відзначив, що наближення зими не призводить до зниження рівня важливості готовності військових. Він наголосив на необхідності розробки та виконання кількох сценаріїв дій військ, зокрема найважчого варіанту.

“Зима не буде більш простою, ніж попередня. І я, як людина військова хочу сказати, що військові завжди повинні мати кілька сценаріїв поведінки та дій своїх військ. Наприклад, ми повинні розраховувати і готуватися до найважчого і складнішого варіанту і сценарію цих дій”, – говорить він.

За його словами, у цьому є прагматичний життєвий та службовий досвід.

“Ми ж бачимо якісь зміни і в питаннях пов’язаних з нашою міжнародною допомогою. Тому тут, безумовно, потрібно сподіватися та інтенсифікувати роботи, пов’язані з тим, щоб наш військово-промисловий комплекс створював більше сучасніших озброєнь, це все зрозуміло”, – каже експерт.

Однак, він додає, що усе це нелегко реалізувати під час війни.

“Усе питання у тому, як це реалізувати під час широкомасштабної війни. Це складне завдання, але воно вимагає своєї реалізації оскільки ми пам’ятаємо завжди, що це війна за існування нашого народу та нашої держави”, – підкреслює генерал.