“Найжахливіший ранок у моєму житті”: в одну мить дівчинка втратила майже всю родину

Новини

В одну мить російські окупанти вбили майже всю родину, вдаривши по приватному сектору міста ракетами С-300.

Одна з них поцілила в будинок, в якій мешкала родина 10-річної Ірини Ждан, розповідають на сайті Меморіал, присвяченый пам’яті загиблих у війні росії проти України.  politeka.net

Батько дівчинки Іван загинув одразу, а серце маленької Іринки зупинилося у кареті «швидкої». Маму Іринки у важкому стані госпіталізували.

Неушкодженою внаслідок удару 9 квітня 2023 року в Запоріжжі залишилася лише старша сестра Віталіна. Дівчинку врятувало те, що вона ночувала у гостях.

«Найжахливіший ранок у моєму житті… Російська ракета влучила цілеспрямовано в мій будинок. Де тихо та мирно спали мої батьки та моя молодша сестричка Іриночка, моє маленьке янголятко, з улюбленицею кішкою Мурою…», – писала Віталіна.

За її словами, Ірина була маленькою талановитой красуеню, а їхній батько займався спортом, хокеєм та багато працював, щоб побудувати для родини красивий будиночок.

Ірина мріяла стати дизайнеркою, багато малювала, танцювала, добре навчалася у гімназії і відвідувала Будинок дитячої і юнацької творчості.

У житловому кварталі, де мешкала родина, немає жодних військових об’єктів. Вбивши батька і його доньку, у міноборони рф заявили, що вони цим ударом знищили сховище з 70 тисяч тонн палива, накопиченого для забезпечення ЗСУ.