Направив літак на ворога: українці попрощалися з Героєм ВСУ

Новини

В Україні з почестями поховали захисника

Відомо, що 11 березня, у Кропивницькому українці прощалися з Героєм, пілотом-штурмовиком Олександром Жибровим. Воїн героїчно загинув, коли бився з ворогом у небі, захищаючи свою Батьківщину. life.akcenty.com.ua

Цю новину розмістили на порталі «gre4ka»

Кропивницька міська рада повідомила про велику трагедію – загибель українського Героя. Як відомо, Олександр Жибров навчався у Кропивницькому у школі №8, а після закінчення він вступив до інституту повітряних сил у місті Харків.

Важливо відзначити, що Олександр Жибров був командиром ескадрильї Су-25 і брав участь у АТО/ООС.

Також є відомості про те, що підполковник Олександр Жибров знищив російську механізовану колону окупантів у Херсонській області. Це сталося у перший день вторгнення росіян на територію України – 24 лютого 2022 року.

Українського Героя поховали з почестями на Алеї Далекосхідного цвинтаря у Кропивницькому. Так, у березні місяці Олександр Жирнов посмертно отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Загинув Олександр Жибровий

Загинув Олександр Жибровий

Українці ніколи не забудуть своїх Героїв, які захищають та захищали Україну. На превеликий жаль, українцям доводиться платити надто високу ціну за свою свободу. Однак чекає ще багато роботи, щоб жоден окупант не залишився на нашій землі.