Народжувати у березні: 42-річна Лілія Ребрик розповіла, чому переїхала з Києва на дачу

Новини

Телеведуча та акторка Лілія Ребрик, яка незабаром стане багатодітною мамою, у Stories відповіла на запитання підписників. Ребрик зізналася, що чекає на появу доньки навесні наступного року.

«У березні. Ще три місяці гуляю», — написала Ребрик. Ведуча також розповіла, чому відмовилася від життя у Києві та переїхала на дачу, яка розташована за 50 км від столиці.

instagram.com/liliia.rebrik

«Ми зараз живемо за містом на нашій дачі, яку кілька років тому свідомо купили. Хотілося мати відчуття вікенду, збирати речі, вантажити машину, їхати за місто, і врешті-решт дача стала домівкою, бо спочатку було 2 роки локдаунів і карантинів. Ми зробили город, басейн, літню кухню, сад, мангал облаштували все, посадили квіти. Потім — війна. Зараз це своєрідний дзен. Це наш крихкий спокій», — зазначила ведуча.

instagram.com/liliia.rebrik

instagram.com/liliia.rebrik

instagram.com/liliia.rebrik

Ребрик відповіла, чому не готова повертатися до Києва. «Ми живемо на 22-му поверсі й чесно в мене зараз є страх високого поверху, хоча раніше здавалося, що високий поверх і великі вікна — це розкіш, а тепер навпаки хочеться мати менше вікон і бажано підвал і відчувати під ногами землю», — додала акторка.

instagram.com/liliia.rebrik