“Нас розбудили сирени”: Галкін, який з Пугачовою та дітьми проживає в Ізраїлі, вийшов на звʼязок із фанами після ракетної атаки

Новини

7 жовтня із сектору Газа палестинськими бойовиками по території Ізраїлю було випущено тисячі ракет – багато цивільних загинуло, а також було поранено. В епіцентрі збройного конфлікту опинилася родина російських артистів, які після 24 лютого 2022 року емігрували з РФ до Ізраїлю, Алли Пугачової та Максима Галкіна.

Співачка та шоумен-пародист зараз проживають із десятирічними дітьми Гаррі та Лізою у Тель-Авіві.obozrevatel.com

Цілий день зірки не виходили на зв’язок із шанувальниками, чим серйозно їх стурбували. Надвечір Максим Галкін нарешті зробив звернення на своїй сторінці в Instagram.

Так, гуморист, який підтримує Україну та засуджує путінський режим, підтвердив, що перебуває із сім’єю в Ізраїлі. Принаймні обстріли ХАМАС вони зустріли саме там, прокинувшись під звуки сирени.

Галкін підтримав Ізраїль, висловивши співчуття сім’ям загиблих та закликавши молитися за заручників. Він також опублікував фото прапора країни та побажав їй перемоги.

“Сьогодні о 6:30 ми прокинулися від сирен… Важкий час для Ізраїлю. Співчуття загиблим та їхнім родинам! Молимося за тих, хто опинився в заручниках. Ізраїль переможе!” – написав артист, додавши останнє речення також на івриті.

"Нас розбудили сирени": Галкін, який з Пугачовою та дітьми проживає в Ізраїлі, вийшов на звʼязок із фанами після ракетної атаки

Коментарі під публікацією Галкін закрив, аби ніхто не зміг нічого написати. І це не дивно. Протягом минулого дня, доки артисти не виходили на зв’язок, росіяни вкотре продемонстрували свою кровожерливість та цинізм. Громадяни країни-терористки тріумфували, що їхнім колишнім кумирам загрожує небезпека. Сім’ї артистів бажали смерті під їхніми фотографіями у соцмережах.

Примадонна у своєму профілі поки ніяк не відреагувала на те, що Ізраїль другий день перебуває в стані війни під обстрілами Палестини.

"Нас розбудили сирени": Галкін, який з Пугачовою та дітьми проживає в Ізраїлі, вийшов на звʼязок із фанами після ракетної атаки