“Наша держава має змінитися”: Зеленський пообіцяв пустити під суд усіх топкорупціонерів. Відео

Новини

Президент Володимир Зеленський різко засудив чиновників та державних службовців, які заплямували себе участю в корупції, отриманні хабарів. Він запевнив, що всіх, хто прийшов на свої посади, щоб працювати на свою кишеню, а не на благо України, щонайменше відправлять під суд.

Про це український гарант заявив під час звернення до нації, опублікованого його пресслужбою. Він подякував правоохоронним органам, які дотримуються порядку серед чиновників і депутатів усіх рівнів (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Ми всі знаємо, що наша країна має змінитися, має пройти трансформацію. І це означає, що на державних постах чи народними депутатами не працюватимуть ті, хто прийшов працювати на свою кишеню. Усі такі “ділки” будуть як мінімум відправлені під суд” , – запевнив глава держави.

"Наша держава має змінитися": Зеленський пообіцяв пустити під суд усіх топкорупціонерів. Відео

Зеленський також висловив співчуття рідним та близьким усіх загиблих від чергового воєнного злочину у Покровську Донецької області. Там від російської ракети загинуло дев’ятеро людей, 82 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

“Серед постраждалих двоє дітей, обидва хлопчики. Один з них у тяжкому стані, його звуть Микита, дитині всього 11 років. Бажаю одужання всім”, – сказав президент.

Він також окремо звернувся до рятувальників, які розбирали завали у Покровську, рятували людей. Серед учасників операції з ліквідації трагедії політик виділив старших лейтенантів ДСНС Андрія Самусіна та Олександра Шилова, полковника служби цивільного захисту В’ячеслава Філюшина, співробітників Нацполіції, лейтенанта Олександра Чивенкова та підполковника Володимира Нікуліна.

“Особливо дякую медикам, які працюють для людей у Покровську та інших місцях Донеччини. А особливо фельдшера “швидкої” з міста Мирноград Катерину Железняк, лікарю-хірургу Покровської лікарні Ігорю Климову. Дякую вам за порятунок українців!”, – подякував лідер нації.

"Наша держава має змінитися": Зеленський пообіцяв пустити під суд усіх топкорупціонерів. Відео

Зеленський звернув увагу, що не за горами 1 вересня, коли школярі та студенти знову повернуться за парти на тлі війни та ворожого обстрілу території України. На цьому фоні 8 серпня він провів нараду з представниками Кабміну, заслухано їхні доповіді про підготовку до нового освітнього року.

“Зміст очевидний – підготовка укриттів, забезпечення підручниками, фінансові та організаційні ресурси, які потрібні і якими держава може допомогти. Чиновники незабаром представлять відповідні деталі”, – запевнив президент.