“Наші сльози впадуть вам на голову”: митрополит Павло проклинав президента Зеленського та його родину (відео)

Новини

Також Павло заявив, що залишиться в Лаврі до закінчення судового розгляду.

Скандальний митрополит УПЦ МП Павло звернувся до президента Володимира Зеленського і заявив, що “Бог не простить” главі держави виселення Московського патріархату з Києво-Печерської лаври. ТСН

Про це митрополит Павло сказав у відеозверненні.

“Кажу вам, пане президенте, і всій вашій сворі, що сльози наші не впадуть на землю. Вони всі впадуть вам на голову! Сьогодні ви думаєте, що увійшовши до влади на наших спинах, ви можете так з нами поступати? Господь не простить ні вам, ні вашій родині. Тому що 220 чоловік братії викинуті вами на вулицю”, – сказав митрополит, якого в Мережі жартома називають “Паша-Мерседес” через нібито його улюблену марку елітних авто.

Також він дорікнув Зеленському, що той нібито мав прийняти митрополита Онуфрія і членів синоду, коли вони без попередження прийшли під Офіс президента.

Не оминув Павло і міністра культури Олександра Ткаченка. На думку скандального ієрарха, Ткаченко “одержимий буйством, злобою, ненавистю і диявольським збішенням”.

“Горе вам. Бійтеся”, – завершив звернення до президента митрополит Павло.

Також він попередив Мінкульт, що монахи Києво-Печерської лаври “не мають намір залишати монастир без відповідного рішення суду і надання затвердженого складу комісії з питань приймання-передавання майна державній установі”.

“Нам запропонували “компроміс”: виїжджають з Лаври блаженніший Онуфрій, семінарія, і я. Я сказав, що з хреста не сходять, з хреста знімають. Ми не потребуємо таких “компромісів”. Вони хочуть забрати нашу Лавру, Почаївську, і перейти” до жіночих монастирів”, – сказав Павло.

На завершення дісталося від ієрарха і журналістам.

“Вони скрізь розповідають, що я поїду. Ні! Я не поїду до останнього із вас, поки не похороню вас всіх”, – підсумував митрополит.