“Настав час”: Сунак закликав негайно надати Україні гарантії безпеки і подвоїти військову підтримку

Новини

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак закликав “подвоїти” підтримку України. Він заявив, що для захисту країни та всієї Європи від російської агресії тепер і в майбутньому необхідні додаткові озброєння та гарантії безпеки.

З відповідною промовою глава британського уряду виступив на Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє Associated Press. Зокрема, Сунак закликав інші країни наслідувати приклад Британії, яка ухвалила рішення передати Києву бойові танки, системи ППО та ракети більшої дальності.  obozrevatel.com

“Зараз саме час подвоїти нашу військову підтримку. Коли Путін почав цю війну, він зробив ставку на те, що наша рішучість похитнеться. Навіть зараз він тримає парі, що ми втратимо самовладання”, – сказав британський прем’єр.

Він також закликав НАТО надати Україні довгострокові гарантії безпеки. Такі зобов’язання необхідні для захисту країни від можливої майбутньої російської агресії та для захисту системи міжнародних правил, які допомогли зберегти світовий правопорядок після Другої світової війни.