Наступ Росії: представник президента назвав можливі напрямки ударів

Новини

Росії не вдасться здійснити широкомасштабну наступальну операцію на всіх напрямках, як це було на початку війни. Наразі ворог зосередив усі сили на Луганському й Донецькому напрямках.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів представник президента у ВР, член парламентського комітету з національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський.

Як пояснив Веніславський, з початку війни кількість наших воїнів зросла щонайменше втричі. ЗСУ – потужна сила, якій вдалось зіпсувати плани ворога ще наприкінці лютого попри різницю в кількісному складі.

“Те, що вони зараз накопичать такі сили, які дозволять їм широкомасштабно наступати з усіх боків – практично неймовірно”, – додав представник президента у Верховній раді.

Водночас російському диктатору Володимиру Путіну важливо продемонструвати хоч якісь досягнення у війні через відносно скорі президентські вибори в Росії. Голова Кремля бачить себе довічним “фюрером”.

“Станом на сьогодні ми бачимо зосередження значних сил ворога на Луганському та Донецькому напрямках, там уже зараз йдуть найгарячіші бої – це район Авдіївки, Бахмута, Вугледара, Кремінної”, – додав Веніславський.

Недооцінювати ворога не варто, оскільки він має досі дуже потужний ресурс. Представник президента у Верховній раді очікує, що початок наступальної операції росіян відбудеться протягом тижня – максимум двох.

“Основний удар, як я бачу на даний момент, буде в Донецькій та Луганській областях. Можливо, другий напрямок, який, на мою думку, буде відволікаючим – це буде Південь. І гіпотетичний напрямок – це може бути Північний схід, наприклад, Сумська область”, – пояснив Веніславський.

Також представник президента у Верховній раді не виключає, що росіяни можуть здійснити якийсь відволікаючий маневр, як, наприклад – нагнати війська до кордонів Сумської та Чернігівської областей, однак наразі інформації такої немає.