Наступ ЗСУ приречений на успіх: які фактори вплинуть на результат грандіозної операції

Новини

Завдяки багатому комплексу дій ЗСУ знають дуже багато про те, що відбувається на теріторії ворога та окупованих теріторіях.

Про це заявив військовий експерт Павло Нарожний в ефірі Радіо НВ.politeka.net

“Окупанти полюбляють кидати в лобові атаки елітні війська: ВДВ, спецназ, морську піхоту і так далі. Ми бачили 155 бригаду морської піхоти, коли вони їхали на Вугледар і понад 100 одиниць техніки десь загубили і не доїхали. Це свідчить про те, що загальний рівень цих військ зараз набагато менший ніж те, що було рік тому.

Саме тому з великою ймовірністю український наступ приречений на успіх, тому що наші бійці отримують західну зброю і, що дуже важливо, – навчання на цій техніці. В Британії бійці вчаться, як воювати в містах, в окопах – а британці вважаються найкращою піхотою в світі.

Тако ми маємо величезний ленд-ліз від росіян з-під Херсона. Наші волонтери все ще досі розбирають техніку, яку кинули окупанти – настільки ії багато.

Ми не деградуємо, наш досвід становиться більше, отримуємо найновітніші зразки зброї. Тому ситуація міняється на користь українського війська.

В нас розвідка працює набагато краще, тому параметрів є багато. В першу чергу технічних – в нас є “народний супутник”, в нас є доступ даних у Пентагоні. Пентагонівські супутники найбільш сучасні – навіть їхня точна кількість невідома. Крім супутників літають літачки.

Яскравий приклад система Patriot – ії цінність в тому, що вона побачила запуск цього “Кінджала” в момент його запуску і змогла його збити. Це все завдяки тому самому високочуттєвому радару, який встановлений у цій системі.

І головне проукраїнськи налаштоване населення на окупованих теріторіях. Це байки, що там виключно ті, хто дивиться путіна і хреститься на портрет кіріла. Багато населення передають інформацію про переміщення ворога: вони це бачать, фотографують. Завдяки цьому комплексу дій ми знаємо дуже багато про те, що відбувається на теріторії ворога”, – каже Павло Нарожний.