Наступ ЗСУ вже почався, подробиці першої фази: “Порушується вся система управління”

Новини

Військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телеканалу FREEДОМ пояснив, що зараз ми спостерігаємо фрагментацію оборони супротивника та руйнування його командної структури. politeka.net

“Потрібно пам’ятати, що російська армія жорстко вертикально структурована, і при знищенні якихось елементів у цій командній структурі порушується вся система управління. Знищується система, окремі об’єкти логістики, які серйозно послаблюють можливості противника проводити зосереджені бойові дії. Таким чином, можна сміливо говорити про те, що ми з вами зараз є свідками цієї фази наступальної операції української армії. Тобто розрідження, якщо можна сказати, оборони противника та створення умов для подальшого просування наших механізованих бронетанкових колон на Південь”, – заявив експерт.

Додамо, президент України Володимир Зеленський 3 квітня під час поїздки до с. Ягідне Чернігівської області заговорив про контрнаступ.

“Я не говоритиму про конкретні речі, тому що ми не можемо дати можливість терористам з рф підготуватися до наших методів і кроків з деокупації. Але ми це зробимо, і вони повинні знати це. Вони ще мають час піти звідти, інакше ми їх знищимо”, – заявив президент, але не став уточнювати, коли саме ЗСУ будуть готові до контрнаступу.