“Наступні місяці будуть доволі активними”: Зеленський розповів про підготовку концептуальних безпекових рішень для розвитку України. Відео

Новини

Президент України Володимир Зеленський розповів про підготовку концептуальних безпекових рішень для розвитку України. Наступні місяці для України будуть доволі активними.

Також глава держави доповів про підготовку до великого пакета санкцій проти РФ. Про це Зеленський сказав у вівторок, 2 травня, у своєму вечірньому зверненні

Спочатку президент розповів про зміни у військовому кабінеті.

“Це особлива робота з ключовими командувачами й тими, хто забезпечує оборону. Зрозуміло, що це закрита робота, її деталі не оприлюднюються. Але так само, як і засідання Ставки, військовий кабінет теж працює регулярно для синхронізації наших найбільш важливих оборонних та активних дій”, – повідомив він.

Також Володимир Зеленський зазначив, що планується великий пакет санкцій проти РФ.

“Провів нараду щодо посилення санкційних режимів – як наших, українських, так і спільних із партнерами. Уважно стежимо за тим, як держава-терорист намагається обходити санкції, фіксуємо кожен такий напрямок, працюємо разом із партнерами, щоб заблокувати це. Готуємо великий санкційний пакет. Рішення вже незабаром”, – заявив він.

Голова держави додав, що найближчим часом на Україну чекає активізація на міжнародній арені.

“Цей травень і наступні місяці будуть доволі активними для України в міжнародній площині. Буде багато переговорної роботи, міжнародні заходи, які посилять нашу оборону. Все опрацьовуємо. Провів сьогодні кілька нарад щодо запланованого на цей тиждень і на найближчий час”, – пояснив він.

Також Зеленський зазначив, що уряд готує концептуальні безпекові рішення для розвитку України.

“Провів нараду з главою уряду Шмигалем. Координація, підготовка рішень. Готуємо концептуальні безпекові рішення для розвитку України, нашої інфраструктури як зараз, так і після війни. Готуємось і до запланованих міжнародних зустрічей щодо відбудови України та відповідних переговорів із партнерами”, – сказав президент.