“Навіть тоді, коли я не вірив сам собі, ти вірила в мене”: Залужний зворушливо привітав дружину з днем народження. Фото

Новини

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зворушливо привітав із днем народження свою дружину Олену. Він зазначив, що завдячує коханій усім, чого досягнув, і висловив вдячність за терпіння, мудрість та мужність.

Щемливий допис український воєначальник опублікував у своєму закритому акаунті Facebook, поділившись архівним фото. Він розповів, що дружина завжди вірила в нього, навіть коли сам він втрачав віру. obozrevatel.com

“Уявити не можу, скільки потрібно терпіння, мужності та мудрості бути поруч зі мною. Навіть тоді, коли я не вірив сам собі, ти вірила в мене і підтримувала. Все, що в мене є, і все, чого я досяг – це ти. Дякую тобі за повітря, за серця стук і за мрії, які дійсно збуваються. З днем народження, кохана”, – написав головнокомандувач ЗСУ.

"Навіть тоді, коли я не вірив сам собі, ти вірила в мене": Залужний зворушливо привітав дружину з днем народження. Фото

Зазначимо, що Олена Залужна народилася 24 липня 1976 року. У зв’язку з посадою чоловіка інформації про неї у відкритих джерелах небагато. Відомо, що вона фінансист, разом пара вже понад 20 років. До війни з чоловіком часто ходили у піші туристичні походи Україною.

"Навіть тоді, коли я не вірив сам собі, ти вірила в мене": Залужний зворушливо привітав дружину з днем народження. Фото

У подружжя дві доньки від попередніх шлюбів, Христина та Аріна, а спільних дітей немає. Старша пішла батьківськими стопами і стала військовослужбовицею, на момент початку війни служила в Київському гарнізоні. Молодша – закінчила Одеський медичний університет та працює лікарем.