Не 5 і не 7 грн за кіловат: у НКРЕКУ розповіли, як зміняться тарифи на електроенергію

Новини

В Україні готуються підвищити тарифи на електроенергію для населення. Деякі експерти прогнозують, що платити за світло доведеться 5 або 7 гривень за кВт. У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вирішили поставити крапку в цьому питанні. Як зміняться тарифи, розповів голова регулятора Костянтин Ущаповський.

Начальник НКРЕКУ заявив, що після атак російських загарбників на об’єкти енергетичної інфраструктури для відновлення подачі електроенергії споживачам використовувалися тимчасові схеми, які не можуть забезпечити проходження наступного опалювального сезону.  znaj.ua

Відновлення енергосистеми України потребує великих коштів та залучити їх можливо, якщо підвищити тарифи на електроенергію для населення. За словами Костянтина Ущаповського, розглядається кілька варіантів, зокрема збільшення тарифу до 2,40 і 2,80 гривні за кВт*годину.

“Розглядається кілька варіантів встановлення нових тарифів на електроенергію. Серед варіантів є: 2,40 грн та 2,80 грн за 1 кВт*год. Головним тут є завдання забезпечити захист вразливих категорій споживачів, розробивши відповідні програми цільового соціального захисту”, – заявив Костянтин. Ущапівський.