“Не можуть жити без хамона та туалетного паперу”: Російський академік із Бурятії звинуватив українців у любові до розкоші

Новини

Російський академік, колишній член Ради Федерації РФ Арнольд Тулохонов звинуватив українців у тому, що вони нібито не можуть жити без туалетного паперу, хамона, камамбера. Також він нарік, що росіяни не можуть часто “їздити за кордон”, передають Патріоти України.

Про це йдеться у відкритому листі Тулохонова до українського вченого, академіка НАН України Леоніда Руденка. Його активно розповсюдили російські пропагандистські ресурси.

За словами академіка з Бурятії, між РФ та Україною “братство” зникло після розвалу СРСР. Також він продемонстрував, що згоден із тезами, які озвучує кремлівська пропаганда про війну проти України.

“Тепер про санкції. Ми, сибіряки, звикли жити без особливого достатку. Це у ваших магазинах раніше висіла ковбаса 10 сортів. Не так часто ми їздили і за кордоном. Мій учитель академік В.А. Коптюг у важкі 90-ті роки казав, що росіяни за потреби можуть купити мішок картоплі і цукру, заготовити дрова, самі відремонтувати будь-який прилад і жити далі. Зовсім інші потреби у наших противників, які не можуть жити без туалетного паперу, хамону, камамберу. Тепер ваша черга жити при свічках і палити вогнища”, – написав росіянин.