Не послухалася чоловіка: Відома українська ведуча шокувала розбитим обличчям та зламаною рукою (фото)

Новини

Ведуча “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс сьогодні, 23 серпня, в ефірі ранкового шоу приголомшила своїм зовнішнім виглядом, повідомляють Патріоти України.

Ведуча доєдналася до прямого ефіру до колег і постала з розбитим обличчям – забитим носом, губами і зламаною рукою. Як розповіла Шовкопляс, вона впала з велосипеда. Інцидент стався у понеділок, 21 серпня. В цей день Неля влаштувала побачення зі своїм чоловіком, яка закінчилося нещасним випадком:

“Позавчора ввечері було зовсім не смішно, тому що ми каталися з чоловіком на велосипедах. Я неправильно загальмувала, перетисла передні гальма і просто через кермо чудово з гірки, на величезній швидкості, полетіла руками, обличчям, плечем, носом, губами в асфальт. Я дякую, що в принципі так, могло бути і гірше”, – розповіла Шовкопляс, що з нею сталося.

Також ведуча зазначила, що чоловік наполегливо просив її одягнути шолом, але Неля хотіла гарною їхати на велосипеді. “Величезна тупість, халатність з мого боку було їхати без шолому, бо чоловік казав: “Одягни шолом перед виїздом”. Мені хотілося красиво кататися на велосипеді. Тепер я “красива” з розбитим носом, з розбитою губою, зі зламаною рукою, з ребрами, що болять. Але з величезним життєвим досвідом, який точно, на все життя навчить мене хоча б шолом треба одягати”, – прокоментувала Шовкопляс.