Не позичайте сусідам ці речі: накличете на себе фінансові проблеми, біди й негаразди

Новини

Допомагати сусідам і позичати їм щось час від часу — благородна справа. Однак є речі, які не можна давати навіть дуже близьким людям, якщо ви не хочете накликати на себе фінансові проблеми. Читайте в матеріалі ТСН.ua, що не можна позичати сусідам.

Ось 6 речей, які не можна позичати сусідам, близьким, друзям та навіть родичам.

Гроші

Гроші не можна позичати сусідам, родичам чи просто близьким людям, якщо вони останні в вашому домі. Тобто це повинні бути саме паперові гроші, а не заробітна плата на банківській карті. Інакше можуть бути проблеми з фінансами. Однак тут існує один важливий нюанс: якщо потрібно позичити гроші заможній людині і на короткий термін, можете це зробити. Коли вона поверне їх, то поділиться своїм успіхом.

Також, за народними прикметами, заборонено позичати гроші пізно ввечері та в понеділок, не варто давати кошти на заході сонця чи перед великими церковними святами. Краще не позичати їх у дні народження членів вашої родини. Останнє правило особливо важливе, якщо це день народження дитини.

Якщо близький родич вирушив у далеку подорож, не рекомендується цього дня давати в борг гроші.

Сіль та хліб

Народні прикмети кажуть, що позичати сусідам хліб і сіль не варто, особливо, якщо це останній шматочок їжі в вашій оселі. Такі дії можуть викликати бідність у сім’ї. Також хліб не передають через поріг і не дають, коли сонце вже зайшло. Інакше в родині з’являться непорозуміння.

Сіль у свою чергу наповнена потужною енергетикою, тому якщо її позичити, можна “притягнути” до своєї оселі чужі неприємності. Біди можуть чекати на таку людину навіть в особистому житті чи на роботі. Якщо сусіди попросили у вас сіль, варто просто її подарувати і не забирати назад.

Посуд

Якщо сусідці раптом знадобився посуд, то варіантів небагато. Можна їй відмовити, дати гроші для придбання чи подарувати. В борг давати посуд у жодному разі не можна, тому що можна накликати на свою родину неприємності.

Одяг

Особисті речі завжди нагромаджують у собі енергетику господарів. Тому одяг можна брати в інших людей або давати в борг лише в тому разі, якщо ви впевнені — людина має добрі наміри. Якщо дуже потрібен одяг, можете його позичити, але за це дайте кілька монет, навіть дрібних. Так ви зможете прибрати весь негатив.

Віник

Ця річ — сильне пристосування для очищення енергетики. Тому з давніх часів наші предки вважали, що його не можна позичати. Так можна притягнути неприємності на членів родини та залишити будинок без захисту.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.