Не пройшов випробування Новою Таволжанкою: в РФ ліквідували командира Оперативного угруповання “Бєлгород”. Фото

Новини

У ніч із 4 на 5 травня вбито старшого оперативного угруповання “Бєлгород”, полковника гвардії Андрія Стесєва. Його ліквідували у населеному пункті Нова Таволжанка у Шебекінському районі Бєлгородської області РФ.

Про це пише Головне управління розвідки. Зазначається, що раніше він обіймав посаду командира 104-го десантно-штурмового полку ПДВ РФ. obozrevatel.com

Про вбивство Андрія Стесєва написали і в Telegram-каналі “Русского добровольческого корпуса”.

“Під час спільної операції сил РДК та ЛЗР на території Бєлгородської області було ліквідовано військовослужбовця ЗС РФ гвардії полковника Стесєва Андрія Васильовича”, – повідомили добровольці.

Також загибель російського військового підтвердили в Telegram-каналі легіону “Свободи Росії”.

“Хочемо повідомити, що спільною групою Легіону “Свобода Росії” і РДК було вбито полковника Стесєва Андрія Васильовича, старшого оперативного угруповання Бєлгорода. Він загинув у стрілецькому бою, як офіцер зі зброєю в руках, але треба визнати, що ці руки по лікоть у крові”, – йдеться у повідомленні.

Також бійці “Свободи Росії” написали, що Стесєв та його підлеглі за його наказом систематично тероризували населення Бєлгородської області, порушували їхні права та свободи. Раніше він вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України.

“Всі терористи путінського режиму будуть покарані, справедливість прийде до кожного міста нашої батьківщини”, – заявили добровольці.

Не пройшов випробування Новою Таволжанкою: в РФ ліквідували командира Оперативного угруповання "Бєлгород". Фото