Не тільки Україна, а й весь світ аплодує стоячи! Уряд Італії щойно зробив заяву про неймовірний подарунок для українців..

Новини

Виконавча влада Італії підтримала рішення щодо надання військової допомоги Україні протягом всього наступного року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на рішення уряду Італії, про яке пише Corriere della Sera.

Рада міністрів, скликана прем’єр-міністром Італії Джорджією Мелоні затвердила указ, яким продовжується термін постачання зброї в Україну до 31 грудня 2023 року.

Таким чином, військові матеріали та обладнання поставлятимуться до України для боротьби з російським вторгненням також упродовж 2023 року. Щоб і надалі підтримувати Україну, Мелоні звернулась до парламенту. І після того, як Палата схвалила унітарну пропозицію правоцентристів, Рада міністрів дала добро на так званий “декрет НАТО”. Він продовжить вже ухвалені урядом минулого прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі рішення, термін дії яких закінчиться 31 грудня.

На початку наступного року Італія може надати черговий пакети допомоги. Україні потрібні зенітно-ракетні комплекси для захисту інфраструктури країни від атак Росії з повітря.

Нагадаємо, до цього повідомлялось, що керівні праві партії Італії у вівторок відкликали поправку, яка б дозволяла уряду продовжувати постачання зброї в Україну протягом 2023 року.

Раніше стало відомо, що уряд Італії звернеться до парламенту з проханням ухвалити новий закон про військові та цивільні постачання в Україну протягом 2023 року, заявив міністр оборони Гвідо Кросетто.

джерело