“Не варто ігнорувати повітряні тривоги”: експерт попередив, що готує Росію на 24 серпня

Новини

Росія нарощує психологічний тиск напередодні святкування Дня прапора та Незалежності України, піднімаючи, зокрема, носії гіперзвукових ракет Х-47М2 “Кинжал”.

Коментуючи можливий ракетний удар окупантів, військовий експерт та оглядач групи “Інформаційний опір”, Олександр Коваленко нагадав, що Україна воює “проти лицемірних нелюдів, які в нападі маніакальної параної готові на будь-яку неймовірну підлість”. politeka.net 

ракети Кинджал

Проте, зазначає експерт, залишається питання щодо ракетного потенціалу. Коваленко зробив приблизну оцінку.

«З урахуванням останнього удару в ніч на 15 серпня можна оцінювати накопичувальний потенціал БК по ракетах Х-101/555, як по виробництву, так і по відновленню, від 20 до 30 од. Близько 20 КРМБ “Калібр” має бути в арсеналі корабельної компоненти.

Крім цього не забуваємо, що росіяни можуть собі дозволити пуски Х-22, Іскандер-М/К, а також П-800 “Онікс” у напрямку до Одеси», – перераховує військовий експерт.

Коваленко також нагадав про дрони-камікадзе Shahed-136, кількісно яких для пусків може бути накопичено до 50 од.

«Актуальним також залишається питання, якщо росія піде на терор України на День Незалежності, то це буде разовий масований удар, або ж вона розтягне удари обмеженим БК на кілька днів.

У будь-якому випадку слід розуміти, що навіть якщо цей удар і станеться, то він не буде потужнішим за ті, що ми вже пережили», – упевнений експерт.

Коваленко закликав українців не ігорувати тривоги:

“Не варто ігнорувати повітряні тривоги у ці дні. Загалом як і завжди, але хоча б у ці дні, акумулюйте інстинкт самозбереження”.