Не знайде жоден злодій: де найкраще ховати гроші вдома

Новини

За статистикою, найпопулярнішими схованками для грошей в будинку є місця під меблями та за стінами. Також часто ховають гроші у книги, матраци, подушки чи декоративні предмети. Але грабіжники дуже досвідчені й знають усі класичні схованки для пошуку валюти і цінностей.

Слід уникати надто очевидних схованок і надавати перевагу унікальним та оригінальним місцям. Про деякі з них розповіло видання Sante Plus.

Де ховати гроші

Важливо пам’ятати, що злодії знають багато поширених схованок, тож вибрати слід важкодоступне місце.

Навіть найхитріші схованки не є надійними. Якщо у вас є велика сума грошей, яку ви хочете зберегти, краще вибрати більш безпечне рішення: сейф або банківський рахунок.

Експерти зі страхування дали кілька порад. Можна закопати гроші у великий вазон під рослиною або сховати банкноти за фотографією в рамці. Однак ці ідеї схованок не є повністю безпечними, тому важливо залишатися пильним.

Де злодії найчастіше шукають гроші та коштовності

Більшість зловмисників починають пошуки зі спальні. Потім прямують на кухню. Вони можуть навіть ретельно обшукати вашу комору на предмет готівки чи інших цінностей.

Злодії в першу чергу будуть перевіряти:

банки для зберігання (наприклад банки для кави, печива або чаю)

книги на полиці

морозильну камеру

ванну кімнату

порожні картонні коробки

подушки

шафи

лампи

матраци

різноманітні кухонні контейнери

скриньку для прикрас

бачок унітазу

порожнини в стінах і під підлогою.

Куди надійно покласти готівку

Якщо ви хочете зберігати цінні речі або готівку вдома, експерти рекомендують купити сейф. Це забезпечить захист ваших активів. Крім того, важливо мати хороший захист від злому, наприклад протизламні вікна та двері, надійний дверний замок і дверну клямку, систему сигналізації.