“Не знаю, як далі без тебе”: обірвалося життя Героя, який багато зробив для України

Новини

Голова Громадської спілки «Центр національно-патріотичного виховання» Євген Квасков віддав своє життя за Україну під Бахмутом 28 квітня, виконуючи бойове завдання, пише Politeka.net.

«Згадайте сьогодні мого Женю — такого великого і сильного, з таким добрим серцем, такого мужнього, розумного, начитаного, відповідального, турботливого, щедрого, щирого», — написала сестра загиблого воїна Ірина.

Євген тривалий час займався проектами з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, зокрема організував патріотичну гру-вишкіл «Козак-Квест» для школярів. Працював заступником голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Департаменту молоді та спорту КМДА.

Також він був одним із співзасновників Братства козацького бойового Звичаю «Спас».

Після повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну Євген став на захист України у боротьбі проти окупантів.

Сестра Євгена, оплакуючи брата, розповідає, що він був її нарйріднішою людиною:

«Клята війна забрала найдорожче, що у мене було – мого брата Женю. Мій кращий друг, найрідніша людина, мій скарб, разом і поруч у всьому з першого дня мого життя…».

Ірина зізнається, що не знає, як їй далі жити:

“Люблю всім серцем, мій воїне. Люблю і не знаю як далі без тебе».

Пригломшені новою страшною звісткою з фронту українці висловлюють близьким Євгена співчуття:

«Щирі співчуття!»,

«Царства небесного тобі козаче!!! Ти був гідною та гарною людиною а головне правдивий!»,

«Господи! Женя! Світла пам’ять! Щирі співчуття рідним та близьким!», «Разом з Євгеном ходили в гори. Дуже світла і добра людина… не віриться… Світла пам’ять…»,

«Я не можу повірити… не може бути.. ще недавно листувались… Вічна памʼять Воїну. Тримайтесь. Мої найщиріші співчуття Вам та Вашій родині».