“Небезпека надто висока”: загроза нависла з моря, термінове попередження

Новини

Людей просять обмежити переміщення та поїздки, крім цього ні в якому разі не наближатись до пляжу.

Українців попередили про небезпеку, яку принесе погода. Зокрема, загроза причаїлася насамперед на Одещині. Так, через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека.  politeka.net

З таким попередженням до місцевих жителів звернувся в Телеграм представник Одеської ОВА Сергій Братчук. Синоптики “Гідрометцентру Чорного та Азовського морів” також попередили про штормове попередження.

Так, синоптики оголосили штормове попередження в Одесі на 4 квітня. У місті очікуються пориви північно-східного вітру. Через погіршення погоди місцевих мешканців просять обмежити переміщення та поїздки та не залишати транспорт під деревами та лініями електропередач.

Представник Одеської ОВА Сергій Братчук зазначив, що через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека: морські міни можуть зриватися з якорів та дрейфувати уздовж узбережжя.

“У пляжній зоні небезпека надто висока”, – попередив він.

шторм, море, пляж, Одеса

Варто зазначити, що 5 березня в Україні очікується похмура погода із невеликими опадами. Вночі невеликі дощі та мокрий сніг пройдуть на заході та півночі, а завтра вдень дощ очікується лише на Вінниччині, місцями на Одещині, на Чернівецькій області.