“Нехай поїдуть туди самі й там порегочуть”: Коміки “Дизель шоу” обурили жартами про українців, які живуть в окупації

Новини

Актори гумористичного проекту “Дизель шоу” знову розчарували шанувальників програми. Після номера з расистськими жартами коміки пожартували про життя українців в окупації, повідомляють Патріоти України.

За сценарієм, українська родина відзначає різдвяні свята на тимчасово окупованих росіянами територіях. Глава сімейства, якого втілив на сцені Євген Гашенко, разом з дитиною дивиться пропагандистські новини. Мама, яку зіграла Вікторія Булітко, вбирає ялинку і веде діалог з чоловіком.

“Ну, що ти знову ці новини дивишся?”, – запитує акторка. “Та по їхньому зомбоящику більше нічого не крутять”, – відповідає Гашенко. “Дивися, промиють тобі мозок і будеш як зомбі, – продовжила Булітко. – Потім ще підеш російський паспорт отримувати”. “Я піду російський паспорт отримувати лише, якщо у нас туалетний папір закінчиться”, – видає жарт актор.

Далі в номері з’являються окупанти (Євген Сморигін та Олександр Бережок). Появу російських солдатів, як й інші жарти “Дизель шоу” про окупацію, публіка в залі зустрічає сміхом та гучними оплесками.

Користувачів мережі обурив недоречний гумор коміків та реакція глядачів. Українці зазначили, що життя у російській окупації – не тема для жартів.

“Я пропоную їм поїхати на окуповані території і там жарти розказувати. Оце людям, які зараз в окупації смішно напевно”;

“Хто там сидить у залі були в окупації? Чого так смішно? Людям, які там залишилися не до сміху”;

“Оце ви жартівники, пропоную з’їздити з цим виступом на окуповані території, а то весь зал регоче, так смішно прям”;

“Я правильно розумію, наші шоу роблять такі сценки, а люди в залі з цього сміються?”;

“Я, мабуть, принесу себе в жертву і подивлюся випуск. А ще спитаю у батьків, що вони про все це думають, бо їм там взагалі не до жартів зараз. Другий рік окупації люди змушені брати паспорти, щоби їх не кидали на підвал. Мої ще не взяли, але вже близькі до цього. Смішно п*здец”;

“Російських військових я бачила тільки раз, з вікон своєї квартири в Харкові і мені зовсім не смішно було. З техніки і зброї, яка у них була, мені теж було не смішно. Я не жила в окупації, але я здатна усвідомити, що це не привід для жартів”.