“Неможливо повірити, що такої світлої людини більше нема”: під Авдіївкою загинув актор театру “Публіцист” Романченко

Новини

Кровопролитна війна, розв’язана Росією, продовжує нести горе, втрати, скорботу. На Авдіївському напрямку, виконуючи бойове завдання, загинув молодий актор Харківського театру “Публіцист” Антон Романенко.

Трагічну звістку повідомили його колеги на Facebook. Їм український захисник запам’ятався не лише талантом і харизмою, а й невичерпним оптимізмом.

“Важко і неможливо повірити, що такої світлої та життєрадісної людини, як Антон, більше немає з нами. Всі довгі роки, які він був поруч, у театрі “Публіцист” — чи на сцені, чи за пультом, чи за святковим столом, — ніхто з нас не бачив його в поганому настрої. А причин для поганого настрою в Антона в житті вистачало. Але він зверхньо та прискіпливо ставився до всіх труднощів і проблем, і якщо їх не вирішував, то просто весело ігнорував”, – ідеться у некролозі.

У героя України залишився десятирічний син Кузьма. На думку театралів, єдине, про що загиблий герой міг би жалкувати й сумувати, – що не побачить, як він росте, як досягає творчих успіхів на віолончелі.

“Ми пам’ятаємо Кузю, ще коли він кількамісячним малюком повзав по сцені “Публіциста”, а тепер він грає свій звітний концерт на віолончелі з оркестром”, – із гордістю відзначили колеги й товариші загиблого воїна.

Театрали залишили реквізити Моно-банки для всіх, хто вдячний Антону Романенку за його подвиг. Усі кошти підуть на допомогу сім’ї.

"Неможливо повірити, що такої світлої людини більше нема": під Авдіївкою загинув актор театру "Публіцист" Романченко

Вічні пам’ять і слава захисникам України!

Як повідомляв OBOZ.UA, український актор театру та кіно Василь Кухарський помер від тяжких поранень. Травми він отримав ще на початку осені на передовій, увесь цей час перебував у шпиталі, 7 грудня його не стало.

А ще влітку стало відомо про загибель за Україну п’ятьох діячів українського мистецтва. Росія прийшла, щоб відібрати у нас найважливіше, але наші герої не йдуть безслідно, їхня смерть не марна, їхня рідна земля буде вільна від окупантів і диктаторів.