Неможливо стримати сльози: ЗМІ облетіли кадри як Британські військові проводжають українських воїнів ВІДЕО

Новини

Британські військові проводжають українських воїнів після навчання у Сполученому Королівстві. (щоб подивитися відео проскрольте до кінця).

Нагадаємо: Українські військові завершили свої навчання на танках Challenger 2 у Великій Британії. Як повідомляє видання The Guardian, ці танки і навчені екіпажі прибудуть до України до весняного контрнаступу.

“Дійсно надихає спостерігати за рішучістю українських солдатів, які завершили навчання на британських танках Challenger 2 на британській землі.

Ми продовжуватимемо підтримувати їх і робити все можливе, щоб підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно”, – заявив британський міністр оборони Бен Уоллес, котрий, до речі, минулого тижня відвідував полігони, де навчалися українські військові.

Танкісти перебувають на навчаннях з другої половини січня. Вони прибули до Англії після того, як прем’єр-міністр Ріші Сунак став першим європейським політиком, який оголосив про передачу танків. У британському Міноборони не розповіли, де саме наразі знаходяться Challenger 2 для України.

Екіпажі проходили навчання, зокрема керуванню цих машин, командуванню, водінню та роботі в команді. У Міноборони зазначили, що українські танкісти здивували своїми навичками.

“Для команди центру бойових маневрів було честю провести це навчання для наших українських партнерів. Ми всі були надзвичайно вражені продемонстрованим рівнем компетентності, і ми не сумніваємося, що наші друзі використовуватимуть танки Challenger 2 найефективніше в майбутніх боях, коли вони будуть боротися за свою Батьківщину”, – повідомив лейтенант Джон Стоун, котрий керував навчальною місією.

У британському Міноборони додали, що ці танки дадуть Україні “поступову зміну можливостей” на полі бою за допомогою доступу до однієї найбільш сучасних та найбільш досконалих стрільб.

@mihail3450817326940

♬ Гарно так – CHEEV