Непопpавна втpата! Улюбленець мільйонів. Помеp відомий укpаїнський cпівак та аpтист ФОТО

Новини

У вівторок, 9 січня, пішов у засвіти відомий український співак, засновник і організатор Міжнародного фестивалю родинної творчості “Мелодія двох сердець” Віталій Білоножко.

Серце народного артиста України перестало битися на 71-му році життя.

Трагічну звістку повідомили на сторінці Буринської міської ради у Facebook.

У червні цього року Віталій Васильович відсвяткував ювілей.

Причини смерті знаменитості поки не повідомляють.

“Ще влітку ми віншували Віталія Васильовича із осяйним ювілеєм, у спогадах разом поринали у світ його слобідського дитинства, бажали ґараздів, запрошували на гостини до Буринського краю, раділи його вітанням земляків.

Вітай Білоножко завжди був жаданим гостем на Буринщині, його виступи на концертних сценах ставали справжнім святом для земляків, збирали сотні і тисячі поціновувачів.

До самого серця проймали слова пісень, котрі линули срібними струнами душі співака, як молитва, як заповіт, як настанова, як спогад про дитинство”, – щемливо згадують про артиста на сторінці міськради.

У 1999 році разом з дружиною – Народною артисткою України, колишньою солісткою оперети та ексдикторкою УТ-1 Світланою Білоножко – став засновником регулярного Міжнародного фестивалю родинної творчості “Мелодія двох сердець” – одного із найуспішніших у країні.

Помер народний артист України Віталій Білоножко: влітку він святкував 70-річчя

Джерело