“Непоправна втрата для української культури”: трагічно обірвалося життя відомого музиканта

Новини

Загинув відомий музикант, диригент Київської опери Костянтин Старовицький, який із перших днів повномасштабної війни пішов боронити Україну від окупантів. Трагічну звістку повідомили на офіційній сторінці Національної опери в Facebook.

“Ще одна непоправна втрата для української культури, для нашого театру, зокрема. Загинув, захищаючи країну, Костянтин Старовицький, наш колега, який у Київській опері був артистом оркестру, а згодом – диригентом-постановником опери Г. Доніцетті “Ріта” і одним із постановників та авторів перекладу українською опери Дж. Россіні “Шлюбний вексель”. Слава Герою! Вічна пам’ять! Слава Україні!”, — написали колеги.  politeka.net

Музикантові було всього 40 років. Він загинув 5 квітня під час ворожого обстрілу на Краматорському напрямку. У артиста залишилися дружина, донечка та старенька мама.

Українці в коментарях висловлюють співчуття:

“Найкращі гинуть, талановитий, молодий … безмежний сум. Вічна слава герою”;

“Це жахливо, це боляче, це неможливо сприйняти і утямити…
Світла пам’ять Костянтину…”;

“Цвіт нації гине! Світла пам’ять, Герою України низький уклін та щирі співчуття рідним!”

“З нашого боку як не диригент, то співак, як не актор, то спортсмен, айтішник, інженер, викладач, фермер, тракторист… А з того боку вагнерівці, що засуджені пожиттєво за вбивства дітей або рідної матері…”.