Непоправна втрата: Володимир Кріль, мобілізований працівник Трускавецької міськради, загинув під Бахмутом

Новини

Через три місяці після мобілізації сержант ЗСУ потрапив у найгарячішу точку боїв на фронті.

Начальник відділу Трускавецької міської ради (Львівська область) 43-річний Володимир Кріль, який 18 січня 2023 року отримав повістку та був мобілізований до ЗСУ, загинув у боях під Бахмутом Донецької області.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Трускавецької міськради.

У повідомленні йдеться, що сержант ЗСУ Володимир Кріль загинув 26 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання.

“В найгарячішу точку боїв Володимира Кріля спільно з побратимами відправили в квітні 2023 року”, – повідомили у міськраді Трускавця.

Працівник Трускавецької міської ради Володимир Кріль загинув через три місяці після мобілізації / © Facebook / Трускавецька міська рада

Колеги загиблого героя нагадали, що Володимир був випускником Трускавецькій СЗШ №2.

“Освіту здобував в Дрогобицькому механічному технікумі та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу. Проходив строкову службу в Збройних Силах України. Свою роботу в Трускавецькій міській раді Володимир Кріль розпочав у 2022 році, до цього часу він працював у Дрогобичі інспектором благоустрою, а також свого часу обіймав посаду заступника директора КП “Муніципальна варта” Дрогобицької міської ради”, – йдеться у повідомленні.

У Трускавецькій міській раді висловили співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Про час привезення його тіла на малу батьківщину та дату похорону буде повідомлено додатково.