Нещастям обернулися розваги дітей: з’їхалися “швидкі”, лікарі роблять все, що можуть

Новини

Низка НП сталася в Україні з дітьми під час ігор.

Як повідомляє Politeka.net з посиланням на ДСНС, ввечері 11 квітня о 21:10 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що на залізничному вокзалі міста Бердичів дитина отримала ураження електричним струмом.

Як з’ясувалось, школяр виліз на товарний вагон.

Прибувши на місце нещастя, надзвичайники знайшли 14-річного школяра при свідомості у шокову стані. Дитина лежала на вагоні.

«Після знеструмлення контактної мережі фахівці ДСНС за допомогою трьохколінної драбини, рятувальної мотузки та нош зняли хлопчика з вагону й передали його лікарям швидкої медичної допомоги», – розповіли в ДСНС.

Дитину з опіками госпіталізували до лікарні.

Додамо, що ще одне нещастя сталося з 14-річним школярем на Кіровоградщині. На дитячому майданчику міського парку на дитину впала гойдалка.

Хлопець має переломи кісток черепа, травми голови й тіла. Нині підлітка лікують в обласній дитячій лікарні Кропивницького.

“Остаточний діагноз – це тяжка закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку середнього ступеня, множинні переломи кісток лицьового черепа, забій м’яких тканин голови з внутрішньо шкірними гематомами, забій грудних тканин грудної клітки та передньої черевної стінки. Дитина переведена з відділення реанімації, тобто її стан стабілізувався”, – кажуть лікарі.