Нетаньяху попросив про допомогу президента ОАЕ – той сказав… “звернутися до Зеленського”

Новини

Президент Об’єднаних Арабських Еміратів Мухаммад ібн Заїд Аль Нахайян відхилив прохання прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху виплатити допомогу палестинським робітникам із Західного берега, які залишилися без роботи, передають Патріоти України.

Після атаки ХАМАС на Ізраїль уряд країни закрив Західний берег річки Йордан. В результаті цього понад 100 тисяч палестинців, які жили там, але працювали в Ізраїлі, залишилися без роботи. В Ізраїлі та США побоюються, що такі умови можуть призвести до ескалації насильства.

Як пише Axios з посиланням на джерела, кілька тижнів тому ізраїльський прем’єр запитав, чи готові ОАЕ підтримати їх і виплатити гроші палестинським робітникам. Президент відповів, що не може цього зробити, а потім із сарказмом запропонував звернутися до президента України Володимира Зеленського.

“Мухаммад ібн Заїд Аль Нахайян сказав, що Зеленський отримує багато грошей від багатьох країн, тому, можливо, він зможе йому допомогти”, – пише видання.

Вчора ЗМІ повідомляли, що в результаті авіаційного удару ізраїльської армії був убитий високопоставлений командир терористичного угруповання “Хезболла”. Тим часом у Національній розвідувальній службі Південної Кореї заявили, що ХАМАС використовує у війні проти Ізраїлю зброю виробництва Північної Кореї.