Німецька поліція зайнялася росіянкою, яка тероризувала українських біженців: під час обшуку вилучили телефони та ноутбуки

Новини

Поліція Німеччини взялася за росіянку, яка займалася пропагандою війни та тероризувала українських біженців. У 30-річної дівчини на ім’я Юлія П. та її 35-річного співмешканця Кевіна вже провели обшуки. Правоохоронці вилучили три телефони та ноутбуки.

Як повідомляє Вild, громадянка країни-агресора особисто заявила, що не має посвідки на проживання в Німеччині. Комісаріат державної безпеки Ландсхутського відділу карного розшуку 14 жовтня провів обшуки у її квартирі в Ландсхуті, Нижня Баварія

“Підозрювана в даний час перебуває в Німеччині без дійсного посвідки на проживання, але депортація до Росії в даний час припинена”, – заявили в поліції.

Патріотка держави-терориста знімала ролики, в яких розповідала, як “підтримати російську армію, щоби не посадили в Європі”. Вона радила витрачати енергоресурси, а також заявляла, що переказує гроші ЗС РФ.

Крім того, дівчина переслідувала українців, які перебувають у Німеччині через російську війну.

На своїх відео Юлія П. танцює під кадри вибухів в Україні, показує, як знущається з українців на вулиці, і витирає дупу тим, що називає листом з поліції.

OBOZREVATEL