Нова голодна туса? Відомі українки в День пам’яті жертв Голодомору похизувалися вечіркою з тістечками у Версалі (відео)

Новини

Санта Дімопулос і компанія влаштували костюмоване чаювання в парижському Версалі

Колишня солістка гурту «ВІА Гра» Санта Дімопулос у своїй соцмережі виставила відео та світлини, на яких весело проводить час з подругами у парижському Версалі. Шанувальники співачки гнівно відреагували на побачене, нагадавши артистці, що сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору.

Відомі українки зібралися на костюмоване чаювання з солодощами з нагоди дня народження однієї з них – модель та володарка титулу «Міс Україна Всесвіт» Анна Вергельська відсвяткувала 34-річчя. Серед гостей, крім Дімопулос, були ще кілька українок, в тому числі директорка конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Ганна Філімонова, яка теж виклала у своїй соцмережі відео та фото з версальської вечірки.

Шанувальники пишуть в коментарях Дімопулос: «Ви впевнені, що це треба було виставляти? Чи ви не пам’ятаєте, який сьогодні день?», «Сьогодні в Україні день пам‘яті жертв Голодомору, це відео, щоб всі пам‘ятали?! Вибачте, але це дуже образливо… Жоча б не зараз», «Бенкет під час чуми! Огидно!», «Санта, приїзжайте з подружками до України, тут справжнє XIX століття починається. Правда, без такого вбрання», «Не дуже якось нам радісно дивитися в даний час. Ну правда, не на часі такі виставляння. Мабуть, трішки відірвалися від реальності! Пробачте, не втрималась».

Не промовчала і телеведуча Катя Осадча, яка відреагувала в сторіс свого Інстаграм: «Майте розум, якщо ви в теплі, зі світлом та за кордоном, не варто кричати, як вам класно. Усі мають право на своє життя, але ми всі зараз українці й маємо підтримувати один одного, а не дратувати. Та й тарілки з тістечками у День пам’яті жертв Голодомору – окремий вид цинізму».