Нова грошова допомога в Україні: хто отримає виплати по 16 тисяч гривень

Новини

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

16 лютого стартував спільний проєкт Мінветеранів і Червоного Хреста України з підтримки ветеранів, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни.

Відтепер можна подати заяву на отримання грошової допомоги на сайті eveteran.gov.ua.

Проєкт поширюється на повнолітніх громадян України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Особи з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок війни зможуть отримати грошову допомогу одноразово одним платежем на банківський рахунок заявника у розмірі 4 000 гривень на місяць. Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців незалежно від отримання ними інших видів допомоги.

У міністерстві наголосили, що перед тим, як подавати заявку, варто пересвідчітися, що ви маєте електронний підпис.

Для подачі заявки на отримання грошової допомоги зайдіть на сторінку вебсайту eveteran.gov.ua. Перейдіть за посиланням “Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни”. Пройдіть електронну ідентифікацію та автентифікацію. Перевірте своє прізвище, ім’я, по-батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти. Надайте згоду на обробку та передачу даних про себе.

Заяву буде надіслано до Мінветеранів. Якщо особа відповідає критеріям, тоді її дані автоматично передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний у заяві банківський рахунок.