Нова загроза наступу на Харків: що затіяли окупанти, українцям розкрили підступний план

Новини

Військовий експерт пояснив, яка загроза зараз існує для Харківської області та самого Харкова.

У районі Куп’янська, в районі Сватового та в районі Лимана противник намагається атакувати, відтіснити наші підрозділи з позицій, зайняти зручніші позиції та створити передумови для подальшого просування.  politeka.net

Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Сергій Грабський в інтерв’ю UKRLIFE.TV.

“Оперативний рівень є абсолютно очевидним. Тобто противник намагається відтіснити українські війська за лінію річки Оскол, у тому числі вибити їх з Куп’янська, і таким чином створити буферну зону в тій частині Харківської області, яку вони планують окупувати. І тут мета противника абсолютно очевидна: вони хочуть закріпити ці території за собою, створити лінію оборони подібну до тієї, яку вони створили на півдні”, — заявив Сергій Грабський.

За словами експерта, після цього російські окупанти вже далі зможуть готуватися до наступу та проводити наступальні дії у напрямку на Харків.

“Для того, щоб забезпечити себе, убезпечити від українських дій, їм необхідно вийти на рівень річки Оскол. На південь, на Лимані, теж тривають атаки. Там вони теж мають очевидний характер – для того, щоб створити загрозу нависання над українським угрупованням, яке знаходиться в районі Слов’янська та Краматорська — це основний вузол опору українських сил, і він досить серйозно укріплений, з ходу штурмувати його росія не зможе, навіть якби дуже схотіла”, — додав Сергій Грабський.