Нові масовані атаки по Україні, коли може статися черговий удар: “В першій декаді…”

Новини

В інтерв’ю “Захід net” військовий експерт висловив припущення щодо ймовірного масованого ракетного удару по Україні. politeka.net

“Для того, щоб “переситити” нашу систему оборони, їм треба під сотню ракет зібрати або добрати до цієї півсотні, для того, щоб виконати одну масовану атаку. Півсотні ракет вони зроблять, грубо кажучи, 9 квітня. У них уже буде півсотні ракет.” Додати ще до цієї півсотні десяток “Кинджалів”, десяток “Х-22”, десяток “Х-59”, “Х-31″ – вони можуть зібрати в першій декаді квітня приблизно таку кількість ракет, яка була 9 березня”, – припускає Світан.

Також полковник ЗСУ у запасі назвав ще один варіант розвитку подій.

“Я думаю, якщо росіяни повністю не відмовилися від масованих ракетних атак, вони будуть їх виробляти в першій декаді, може, в другій декаді, вони зможуть вдарити ще раз. Є варіант, що вони можуть відмовитися від масованих атак, оскільки вони реально не наводять до великих втрат можуть працювати допустимо точково. Як вони працювали до цього – по вісім, десять ракет, намагаючись знищити якийсь один об’єкт. Це теж можливо”, – додав Світан .