Нові масові поховання знайшли у Маріуполі, фото із супутника: “Більші за братські могили…”

Новини

У Маруполі виявлено нове масове поховання.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, пише Politeka.net.

За його словами, Google оновив карти по Маріуполю в GoogleMaps і тепер місто можна побачити після російсбких обстрілів.

«Розбомблений Драматичний Театр ще до розбору завалів та з надписом «Діти». Маріуполь в ранах перед демонтажем. Судячи по історії руйнувань – фото зі спутника зробленов різні дати після середини березня 2022 року», – каже Андрющенко.

Але, за його словами, найголовінше у карті кладовищ.

«Ми детально пропрацьовали карту всіх кладовищ. Та знайшли нові сектори масових поховань на Новотроїцькому кладовищі (Лівобережний цвинтар). Сектори по розміру візуально більші за братьські могили у с. Виноградне або с. Мангуш. Повертаючись в історію окупації, Новотроїцьке кладовище було достатьно довгий час (приблизно до середини липня) зачинене та під контролем окупантів», – зазначив Андрющенко.

Він зазначив, що наразі невідомо, кого і в який період там поховали. Вся істина буде встановлена після деокупації Маріуполя.

Нагадаємо, кількість жертв російської агресії у Маріуполі буде встановлена після деокупації міста, але йдеться про десятки тисяч загиблих.

Маріуполь, війна, руїни

«За офіційними нашими підтвердженими даними, більш ніж 20 тис. населення загинуло. Це те, що нам вдавалося рахувати. Ми спочатку намагалися і записувати це. Потім вже не було такої можливості. Тому що був дуже щільний вогонь…», – розповідав мер Маріуполя Вадим Бойченко в одному з інтерв’ю.