Новорічне диво для ЗСУ! Цього чекали всі – вже точно: перелом у війні. Батальйони танків – Браво!

Новини

Військовий експерт Роман Світан припустив, що саме, окрім танків, західні партнери поставлятимуть нам наступного року.

Для перемоги над російськими окупантами ЗСУ потрібно багато сучасної зброї. Країни Заходу надають Україні допомогу з перших днів війни, але повністю всіх потреб покрити у такий спосіб не вдається.

Про те, що конкретно нададуть Україні 2023 року, в ефірі “Фабрики новин” розповів полковник запасу ЗСУ Роман Світан.

Журналістка запитала свого гостя, чи отримає Україна у 2023 році танки, на що військовий експерт відповів так:

“Швидше за все, наступний рік стане для нас переломним. Вже де-факто наша армія — підструктурна ланка блоку НАТО і Пентагону, тобто ми вже вбудовані в певні системи, вони нас уже бачать як бойовий підрозділ потужного типу, який пройшов бойове хрещення. Ми витримали війну, дев’ятий рік витримуємо війну. Роман Світан розповів, що саме Захід може передати Україні 2023 року:

“Ми отримаємо, напевно, всі системи озброєнь, не лише літаки, не лише танки. Усі системи озброєнь, які є і стоять на бойовому чергуванні в країнах НАТО. Можна вже сказати з упевненістю практично 100%, що наша армія вже є структурним підрозділом НАТО , і можна сказати, що в майбутньому ми будемо в цьому Блоці.

“Танки будуть точно. Leopard-2 нам уже готова Фінляндія передати (біля батальйону Leopardів). Слідом за Фінляндією, я думаю, підуть і інші країни”, – впевнено заявив військовий експерт. Раніше Світан назвав дату, коли ВСУ “можна буде йти убік

Джерело