Новий гучний указ лукашенка: українців попередили, що відбувається в білорусі та чого чекати

Новини

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко пояснив, чого варто очікувати українцям після гучного указу самопроголошеного президента білорусі олександра лукашенка.  politeka.net

“Минулого тижня лукашенко підписав указ “Про призов офіцерів запасу на військову службу”, згідно з яким до армії РБ та прикордонної служби планується призвати 250 офіцерів. Ця дія лукашенка відразу збудила панікерів – готує офіцерів для вторгнення! Ні. На цей час у білоруській армії є гостра нестача штатно-посадових категорій – командир взводу/роти. Наприклад, лише в 11 ОМБр Західного оперативного командування ЗС РБ некомплект молодшого командного складу становить 55 офіцерів”, – пише експерт.

Насамперед, спостерігається гостра нестача в танкових та механізованих батальйонах, підрозділах РСЗВ, гаубичних дивізіонах тощо.

“Тобто, лукашенко не готує армію до вторгнення, а вирішує нагальну проблему, притаманну його паперовій армії, у якої на папері – все чудово! У певному сенсі, аналогічна проблема зараз і у РОВ – катастрофічна нестача професійного, якісного офіцерського складу. Це впливає на якість ведення бойових дій на рівні взвод/рота. І поки РОВ не можуть вирішити цю проблему, лукашенко намагається затикати дірки”, – наголосив Олександр Коваленко.