Новий скандал через російську музику: як одеситки святкували день народження під “Руки вверх” (відео)

Новини

Дівчат закликали не популяризувати “л*йно” на вулицях Одеси.

В Одесі спалахнув скандал з любительками російської музики. tsn.ua

Про це стало відомо з місцевих пабліків.

Дівчата у дворі місцевого закладу танцювали під музику російського гурту “Руки вверх”. На зауваження перехожих щодо недоцільності популяризації контенту виконавців, які відкрито підтримують своєю музикою війну РФ проти України, одна з меломанок та господиня закладу заявила, що має право вмикати у своєму кафе музику, яку вона любить.

Чоловіки, які звернулися до групи дівчат, як стверджується, на вулиці Дерибасівська, з запитанням, чому ті слухають “Руки вверх”, отримали відповідь: “Я господиня цього закладу, що ви можете мені висунути? Якщо ми не будемо слухати, то щось зміниться?.. Ми слухаємо це у себе, це наш день народження”.

Дівчатам нагадали, що виконавці гурту “Руки вверх” відкрито підтримують своєю музикою політику очільника Кремля Путіна та війну проти України. Також містянок закликали не популяризувати “л*йно” на вулицях Одеси.

Одна з них, яка представилася господинею закладу, заявила, що має право вмикати у своєму кафе музику, яку вона любить.

Їй побажали “п***увати в Росію і слухати це там”.

Тим часом жителька Львова Христина Горун, яка в Instagram підписана псевдонімом “chornamamba”, захистила любителів Лепса та закликала незгодних “викликати поліцію”, а у приватній переписці ще й обізвала ЗСУ.