Священник розповів, чому потрібно робити пожертвування церкві: “Як виконання сімейних обов’язків”

Новини

Про пожертви в храмі розповів прессекретар Волинської єпархії ПЦУ Віталій Собко.

За його словами, підтримка храмів та церкви повинна бути обов’язково.

“Підтримка храму, підтримка церкви – це не тільки порив душі. Це дійсно обов’язок. Це те, що потрібно робити, як, наприклад, виконання домашніх сімейних обов’язків… Ми натрапляємо на підтвердження цього на сторінках Біблії”, – каже священнослужитель.

Віталій Собко каже, що є люди, які вважають, що церква повинна відмовлятися від грошей, що там жодної матеріальної чи фінансової діяльності не повинно бути і все має бути абсолютно добровільно.

храм, церква, війна

“Так, в ідеалі хотілося би, щоб ми абсолютно жодних земних турбот не відчували. У Царстві Небесному так і буде. Але земна церква тільки рухається до того, щоб бути небесною. Поки церква земна, то є і турботи земні. Ці земні турботи та піклування були й за часів Ісуса Христа. На цьому не акцентувалося, але підтвердження в Євангеліє ми знаходимо”, – повідомив священник.

церква, храм, релігія, віра, свято, ПЦУ

Від додав, що пожертва на храм має бути добровільною.

«Якщо говорити про побудову храму Божого, то це великі кошти. Адже це особлива споруда, присвячена Богові, для спільних зібрань, для звершення богослужінь, як видимий символ Божого Царства, Божої присутності та величі, це особлива будівля, по-особливому прикрашена, куди акумулюються всі людські здібності, таланти, всі дари, які людина може принести Богові, виражаючи свою любов», – додав прессекретар Волинської єпархії ПЦУ.

Джерело: 12 канал.