Новий скандал із гуманітаркою, валялася і тухла на складах: тонни їжі і медикаментів

Новини

Як з’ясувалось, поки в країні йде війна коробки з гуманітарною допомогою тухли в Києві на складах і їх не поспішали нікуди відправляти.

Мова йде про десятки тонн допомоги.

В Офісі Генерального прокурора зазначають, що гуманітарна допомога тривалий час у великій кількості зберігалася у складських приміщеннях на території Солом’янського району української столиці.  politeka.net

«В ході досудового розслідування проведено огляди складів на території Києва. Виявлено десятки тонн гуманітарних вантажів від різних країн донорів – Польщі, Великобританії, Азербайджану та інших країн», – повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Наразі благодійна організація, яка нарешті отримала доступ до гуманітарки, нарешті передала для Державної спеціальної служби транспорту МОУ макаронні вироби, тушонку, тонни борошна, напої, а також медичні ноші, пожежні шланги та бронежилети.

Гуманітарну допомогу також передали Грузинському національному легіону, медикам Нацгвардії та бійцям окремого батальйону спеціального призначення. Вони отримали ковдри, тактичні костюми, комплекти пожежного одягу, каремати, спальники, аптечки, катетери, шприци, антисептики, перев’язочні матеріали, пластирі, продукти харчування, посуд та засоби гігієни.

«Наразі вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до блокування доступу та псування продуктів гуманітарної допомоги», – повідомили в прокуратурі.

Триває досудове розслідування за фактами незаконного поводження із гуманітарною допомогою та протидії законній господарській діяльності (ч. 3 ст. 201-2, ч. 1 ст. 206 КК України).

Коментуючи скандал, українці висвловлюють впевненість, що з винними потрібна розбиратися за законами військового часу