Новий скандал в Одесі: в постраждалих від “прильоту” вимагали гроші за довідку

Новини

В новій скандальній історії в Одессі засвітилися працівники МНС.

Про це розповів у своєму телеграмі український політолог експерт Українського інституту майбутнього Юрій Романенко. politeka.net

пост юрій романенко, скандал в Одесі

Зокрема, його знайомі з Одеси розповіли, що під час одного з останніх обстрілів міста до них у будинок прилетіло щось. Після чого дах будинку загорівся і спалахнула пожежа. Приїхали пожежники та гасили вогонь протягом кількох годин. На жаль, за цей час частина будинку згоріла, а частина була залита водою.

Постраждала сім’я вирішила якнайшвидше оформити компенсацію за зруйноване житло у додатку “Дія”. Але з’ясувалося, що для реєстрації потрібна довідка від МНС. З цього місця й почалися проблеми, адже працівники установи вимагали хабара.

“Поїхали до МНС у місті Одеси. У МНС безкоштовно довідку давати не захотіли. Товсто натякаючи, що можливо вони самі підпалили будинок, оскільки нібито топили камін влітку наприкінці липня в 30 градусну спеку. Тобто для МНС це справжня “жатва”. Вони заробляють на цих довідках”, – обурився Юрій Романенко.

пожежа, будинок, атака на Миколаїв

У коментарях до цього посту українці не могли стримати свого обурення. Багато хто ділився історіями про те, що в Одесі не лише працівники МНС вимагають гроші, а й інші співробітники різних державних установ. Також згадували схожі ситуації, що сталися в інших українських містах:

“Аналогічно в Києві було коли уламки на дах впали. А у друзів з Дніпра вимагала хабар за довідку про руйнування тітка з ОСББ”, “Воєнкомам можна, а МНС що руді?”, “Одеса завжди була розсадником корупції… Там гроші за все вимагають”, “Це Україна дитинко! На цій війні заробляють усі. Не ну а що, успіх Борисова багатьом не дає спати спокійно”, “На те, що жити їм ще років 20-30, своє вони зароблять, а там – хоч потоп”