Новий виклик для України: коли масовані атаки по всіх областях одночасно повернуться

Новини

Починаючи з осені минулого року і практично всю зиму, російські окупанти намагалися влаштовувати масовані ракетні атаки по всіх областях України. Таким чином вони намагалися залишити українців без світла та тепла, і інколи їм це вдавалося. Проте люди стійко пережили зиму, але попереду нова зима, і масовані атаки всім областям України одночасно можуть повернутися.

Про це в ефірі “Фабрики Новин” розповів генерал ЗСУ Сергій Кривоніс.politeka.net

За його словами, такими атаками, звичайно, можуть повторитися. Проте українці це вже проходили і пройдуть знову.

“Ну ми вже це проходили неодноразово. Питання в їх кількості, воно повинно співпадати з нашими здібностями відбивати ці напади. Також хочу наголосити, що вони постійно вивчають наше ППО, вивчають здібності та опрацьовують нові варіанти застосування. І в певних моментах вони в цьому мають успіх”, – зазначає військовий.

За словами Сергія Кривоноса, попереду нова зима, і це, безперечно, новий виклик для України. І, на жаль, він поки що не бачить роботи влади у цьому напрямі.

“Я зовсім не бачу, щоб у містах невеликого розміру та в селах, порушувалося питання щодо встановлення вітряків, які б дозволили забезпечувати сільську місцевість нормальною енергетикою. Я не бачу, яким чином це обробляється взагалі на рівні міст, ми не готові до наступної важкої зими”, – каже Кривоніс.