Низка моторошних НП сколихнула Україну: в ДСНС терміново попередили про небезпеку

Новини

На Миколаївщині та Харківщині сталася низка НП, в яких люди отримали мінно-вибухові травми. Про це повідомила пресслужба ДСНС України. politeka.net

Так, 10 березня в селі Любомирівка Миколаївської області під час господарчих робіт на подвір’ї внаслідок вибуху невідомого вибухонебезпечного предмета жінка 1975 року народення отримала мінно-вибухову травму. Її доставили до лікарні.

12 березня на території приватного домогосподарства Миколаївщини 13-річний підліток також отримав травми внаслідок вибуху невідомого предмету.

Протягом декількох тижнів саме на території села Любомирівка Миколаївської області вчетверте трапляються схожі надзвичайні події.

Російська міна, війна

Крім того, 13 березня у селі Сніжківка Ізюмського району Харківщини чоловік 1983 року народження наступив на міну “Пелюстка”. Він отримав міно-вибухову травму правої стопи й наразі перебуває в лікарні.

“Вкотре звертаємося до всіх жителів, особливо деокупованих територій: будьте уважні і пам’ятайте головне правило – знайшов боєприпас чи підозрілий предмет: не підходь, не чіпай, телефонуй 101! Особливу увагу варто приділити роз’ясненню цих правил дітям! Значна територія нашої держави нині потенційно забруднена боєприпасами! Бережіть себе і своїх рідних!”, — наголосили в ДСНС.

міна, розмінування, рятувальник